Zarejestruj się
zapomniałem hasła

27.11.2009

Chcę być sobą

Chcesz być piękną, radosną i wypoczętą skorzystaj z naszej oferty sponsoringu, która zapewni Ci chwile relaksu, zapomnienia, odprężenia.


Jeżeli jesteś użytkownikiem naszego serwisu masz szansę  zadbać o swój wygląd w renomowanych salonach piękności. Za sponsorujemy Wam  wizytę w salonach fryzjerskich, zadbamy o Wasz manicure i pedicure, zakupimy karnety do klubów fitness, gabinetów odnowy biologicznej, sfinansujemy pobyt w renomowanych ośrodkach SPA.

 

Salon Fryzjerski


Dla dam, które  lubią mieć zawsze „odjazdową” fryzurę i zadbane paznokcie sfinansujemy 6 wizyt w dowolnym salonie fryzjerskim oraz 6 wizyt w gabinetach pedicure i manicure. Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertą "zaloguj się" a w poniższym oknie zapisz nazwę i adres Twojego ulubionego salonu fryzjerskiego, gabinetu pedicure i manicure.


Klub fitness


Jeżeli uważacie że możecie poprawić swój wygląd, sylwetkę, zgubić parę kilogramów, BigSponsor uważa iż możecie - to zakupimy dla Was roczne karnety wstępu do wybranych klubów fitness i odnowy biologicznej.  "Zaloguj się"-  w  poniższym oknie zapisz nazwę i adres klubów, które chciałabyś odwiedzić.

 

Relax w luksusie

Ośrodki SPA & Wellness w Polsce za sprawą BigSponsora stoją dla Was otworem. Jeżeli chcesz skorzystać z luksusu, który do tej pory był dla Ciebie nie osiągalny, "zaloguj się"  -  w poniższym oknie  z naszej ofert zapisz nazwę ośrodka SPA & Wellness, który chcesz odwiedzić. Zapisz także listę zabiegów kosmetycznych, którym chcesz zostać poddana.

Geovita logo

 

.............................................................................................................................................................................

 

Weź udział!

Aby zapisać się do oferty, zaloguj się.

informacje
zapisz się do oferty!

Ograniczenia

dla dziewcząt

Oferta dostępna od

początek: 30.11.-0001

koniec: 30.11.-0001