Zarejestruj się
zapomniałem hasła

ostatnia aktualizacja: 09.11.2009

Stypendia

 Sponsorzy serwisu gotowi sa finansowo i rzeczowo wspierać utalentowaną młodzież. Ufundujemy stypendia  sportowe, artystyczne, naukowe itp.

UWAGA!!!

O stypendia sportowe, artystyczne, naukowe mogą ubiegać się zarejestrowani użytkownicy serwisu tylko i wyłącznie zarekomendowani przez organizacje szkolne, sportowe, młodzieżowe itp.
 
 

Stypendia sportowe

Ufundujemy stypendia sportowe dla wyróżniających się zawodników amatorsko uprawiających jakąkolwiek dyscyplinę sportową.
Zakupimy dla Was sprzęt i odzież sportową.
Finansowo wspomożemy niewielkie szkolne, osiedlowe itp. organizacje sportowe.
 

Stypendia artystyczne

Dla utalentowanych, muzykalnych, śpiewających, tańczących, uzdolnionych plastycznie młodych artystów sfinansujemy czesne w renomowanych szkołach i uczelniach.
Finansowo pomożemy w rozwoju Waszych pasji artystycznych.
Zakupimy instrumenty muzyczne, sprzęt estradowy, wszelkiego rodzaju materiały i przyrządy do tworzenia sztuk plastycznych itp.
 

Stypendia naukowe

Sfinansujemy rozwój badań naukowych, zakup pomocy naukowych, zapłacimy czesne w prestiżowych placówkach nauczania.
Zainwestujemy w realizację nowatorskich projektów, wdrożenie patentów.
 

Szanowni Państwo!

Fundusz stypendialny skierowany zostaje do młodych utalentowanych osób w wieku od 14 do 25 lat, które poszukują finansowego wsparcia do realizacji swoich zamierzeń, planów, niespełnionych marzeń...
Wraz z partnerami gotowi jesteśmy sfinansować stypendia i przyczynić się do rozwoju ich zdolności sportowych, naukowych, artystycznych itp. Wielu z nich za naszym pośrednictwem może liczyć na pozyskanie indywidualnego sponsora.
Kapitał funduszu stypendialnego to wpływy gotówkowe od znanych producentów i usługodawców zainteresowanych niekonwencjonalną przy tym bardzo skuteczna reklamą w serwisie BigSponsor.
Zwracamy się z prośbą do władz szkolnych, organizacji młodzieżowych oraz sportowych o zarekomendowanie utalentowanej kilkuosobowej grupy osób, które mają dostęp do Internetu i dysponują osobistym adresem poczty elektronicznej.
Prosimy na adres stypendium@bigsponsor.pl przesłać krótką rekomendację wytypowanych osób oraz ich adresy mailowe.
Transparentność naszej działalności ma dla nas ogromne znaczenie „Team BigSponsora” to uprzywilejowana grupa osób, która w imieniu uczestników naszego programu interaktywnie nadzorować będzie podział funduszu charytatywnego i stypendialnego.
Jedna osoba z każdego środowiska dołączy do naszego teamu.

 
Zapraszamy do współpracy!