Zarejestruj się
zapomniałem hasła

ostatnia aktualizacja: 29.10.2009

O serwisie

  • "BigSponsor" to jedyny interaktywny, mobilny program za pomocą którego masz możliwość pozyskania wsparcia finansowego na rozwój Twojego talentu, realizację niespełnionych marzeń, ukrytych życzeń, zwariowanych pomysłów.
  • "BigSponsor" umożliwia Tobie bezpłatne nabycie dóbr konsumpcyjnych a także wesprze Twoją walkę z przeciwnościami losu.
  • "BigSponsor" to kapitał sponsoringu znacznej wartości zgromadzony w wyniku naszej współpracy z największymi, znanymi światowymi i lokalnymi producentami dóbr konsumpcyjnych.
  • "BigSponsor" to działalność typu "non profit"


Jak działa nasz program

BigSponsor Fundation jako właściciel praw autorskich interaktywnego programu "BigSponsor", posiada uprawnienia do jego rozpowszechniania i dystrybucji w krajach europejskich.Współpraca BigSponsor Fundation z znanymi światowymi i lokalnymi producentami usług i dóbr konsumpcyjnych pozwala co roku zgromadzić znaczne środki i przeznaczyć je na realizację Waszych niespełnionych marzeń.


Edycja Polska programu skierowana jest przede wszystkim do młodych osób mieszkających na stałe w Polsce, które z uwagi na brak gotówki nie mogą zrealizować swoich marzeń, planów i zamierzeń. Nasz program to interaktywny - mobilny kanał, który daje szansę tym osobą ubieganie się o największą w Polsce ofertę sponsoringu. Każda osoba która na stronach internetowych "rejestracja" wypełni odpowiedni formularz zostanie zarejestrowana jako użytkownik serwisu "BigSponsor".


BigSponsor pocztą mailową, potwierdzi rejestrację użytkownika i uaktywni konto użytkownika- "moje konto". Tylko uczestnicy programu którzy aktywnie, czujnie i wytrwale śledzić będą naszą witrynę mają największe szanse skorzystania z naszej oferty sponsoringu.

 

Typy ofert sponsoringu

Najedź kursorem myszy na wybrany dział i dowiedz się czym się wyróżnia od innych. Po kliknięciu na przycisk przejdziesz do ofert wybranego działu lub jego szczegółowego opisu.

 

 
Transparentność naszej działalności ma dla nas ogromne znaczenie „Team BigSponsor" to reprezentatywna grupa osób wybrana z pośród użytkowników serwisu, która interaktywnie nadzorować będzie podział funduszu charytatywnego i stypendialnego.
 

Odbieraj pocztę od BigSponsora!!

BigSponsor na Wasz adres mailowy przesyłał będzie informacje o nowych ofertach sponsoringowych w naszym programie.
Osoby, które pozyskają jedną z naszych ofert zostaną powiadamiane o tym fakcie tylko i wyłącznie za pośrednictwem poczty mailowej.Jeżeli w okresie dwóch tygodni licząc ten okres od daty wysłania maila, osoba sponsorowana nie potwierdzi przyjęcia oferty, to taka oferta przekazana zostanie na cele charytatywne.
 
NIE PRZEGAP OKAZJI  - "BIGSPONSOR TO TWÓJ SPONSOR!!