Zarejestruj się
zapomniałem hasła

Fundusz charytatywny

Szanowni Internauci !
 
BigSponsor zdaje sobie sprawę iż w Polsce jest wielu młodych ludzi srodze doświadczonych przez los. Wielu z Was potrzebuje nie tylko wsparcia duchowego ale także finansowego.
Fundusz Charytatywny powołany został w celu gromadzenia kapitału finansowego i rzeczowego, który w całości przeznaczony zostanie na wspieranie osób najbardziej potrzebujących pomocy.
Znaczne grono użytkowników serwisu uważa iż warto wspierać naszą inicjatywę.
Liczymy iż do grona darczyńców dołączy także wielu naszych sponsorów, którzy oprócz pomocy finansowej, przekażą na ten cel wiele usług i dóbr konsumpcyjnych.
BigSponsor docenia hojność darczyńców i w imieniu osób potrzebujących pomocy z góry im za to:
 
Serdecznie dziękuje !
 
 
Jeżeli uważasz iż jesteś osobą, która potrzebuje pomocy w walce z przeciwnościami losu zgłoś taka potrzebę za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 
Na adres mailowy: pomoc@bigsponsor.pl prześlij nam informacje o sobie.
 
BigSponsor po wstępnej selekcji i weryfikacji nadesłanych materiałów zadecyduje czy spełniasz warunki ubiegania się o naszą pomoc.
 
Transparentność naszej działalności ma dla nas ogromne znaczenie „Team BigSponsora” to wyselekcjonowana grupa użytkowników serwisu, która w imieniu naszych darczyńców decydować będzie o podziale Funduszu Charytatywnego.
Proszę nas zrozumieć i mieć świadomość iż mimo najszczerszych chęci nie będziemy w stanie pomóc wszystkim potrzebującym.
Ale wielu z Was może liczyć na naszą hojność.